PDP New Yorker w nowych wykończeniach i rozmiarach

0

Firma PDP poinformowała niedawno o zaktualizowaniu kompaktowej i przenośnej linii New Yorker. Stworzone z myślą o mobilnych perkusistach bębny z serii New Yorker to idealny wybór dla studentów, perkusistów pracujących i muzyków poszukujących prostej ale i dobrze brzmiącej konfiguracji.

Lekki czteroczęściowy zestaw PDP New Yorker został przeprojektowany tak, aby mieć jeszcze bardziej kompaktowe wymiary. Nowością na rok 2020 jest mniejszy bęben basowy 14″x16″ i nieco większy werbel 5″x14″, pasujący do wiszącego tomu 8″x10″ i floor tomu 12″x13″. Nowa konfiguracja jest idealna na lokalne koncerty, sale prób i do domowego studio. Nowością na rok 2020 są również trzy nowe wykończenia: Pale Rose Sparkle, Electric Green Sparkle i Black Onyx Sparkle.

PDP New Yorker Pale Rose Sparkle

„Bardzo chcieliśmy wprowadzić pewne zabawne zmiany w serii. Na nowym, 16-calowym kicku gra się po prostu świetnie. Topola jest miękkim drewnem, więc dobrze sprawdza się przy tych mniejszych rozmiarach. Kiedy podczas targów NAMM pokazaliśmy bębny po raz pierwszy,  byliśmy podekscytowani reakcją młodszych perkusistów, którym bardzo przypadły do gustu nowe, fajne wykończenia.”
– komentuje menedżer marki PDP, Rob Dean

PDP New Yorker Electric Green Sparkle

Przyjazne w trasie zestawy wyposażone są w lekkie lugi Teardrop Mini Turret, DW True-Pitch Tuning, uniwersalne mocowanie do bębna basowego z dodatkowym zaciskiem i naciągami Remo. Producent w zestawie oferuje także podnośnik bębna basowego.
Zaprojektowane w Kalifornii przez DW, zestawy wykonano w całości z drewna topolowego z „miękkimi” krawędziami ściętymi pod kątem 45 stopni, które zapewniają ciepłe i mocne brzmienie.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pacificdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

PDP NEW YORKER BLACK ONYX SPARKLE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj