Rozen “Lepszy ląd”! Nowy singiel kończący wakacje? [VIDEO]

0

Myśl o końcu wakacji nie napawa optymizmem… Lecz tu pojawia się rozwiązanie! Z pomocą przybywa dzisiejsza premiera singla zespołu Rozen – “Lepszy ląd”. Posłuchajcie koniecznie, a może uśmiech powróci na Wasze twarze… 😉

Nowy singiel “Lepszy ląd” i jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych (TUTAJ: https://backl.ink/142683005) oraz na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

Rozen to czwórka przyjaciół grających muzykę z pogranicza indie folku i popu. Ich twórczość to wyraziste połączenie ciepłego wokalu, gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji. Często porównywani do takich grup jak Mumford & Sons, The Lumineers oraz Of Monsters & Men.  Jak sami mówią, zajmują się opowiadaniem historii o tym, co wspólne. W swoich utworach dotykają uniwersalnych doświadczeń – miłości, tęsknoty, nadziei czy straty. Dzięki łączącej ich muzycznej wrażliwości przekładają je na wpadające w ucho melodie i pełne emocji, poetyckie teksty.

Zespół powstał z inicjatywy wokalisty, gitarzysty i autora tekstów Andrzeja Rozena. Choć nie może żyć bez grania, muzyczną pasję odkrył przez przypadek. Lider zespołu na co dzień jest strategiem w agencji brandingowej, a grę na gitarze zaczynał ćwicząc wraz z tutorialami na YouTubie – jest samoukiem. Pierwsze swoje piosenki chował romantycznie do szuflady.

Oprócz Andrzeja Rozena w skład zespołu wchodzą skrzypaczka Karolina Matuszkiewicz, wiolonczelista Dominik Frankiewicz oraz perkusista Kacper Majewski.

Więcej szczegółów
https://www.facebook.com/rozen.band

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here