Ostatnie dni promocji na kolejną edycję Open-Minded Drum Camp!

0

Zaczynasz, będziesz tu kolejny raz, a może jesteś zawodowcem? Świetnie. Na Open-Minded Drum Camp każdy znajdzie coś dla siebie. Gotowi na zastrzyk perkusyjnej wiedzy? Wpadajcie w sierpniu do Żywca!

Jeśli obawiacie się, że na tegorocznej edycji Open-Minded Drum Camp czeka was to samo, co w ubiegłym roku, to nie bójcie się, bo Claus ma jeszcze wiele do przekazania. Jasne, że pewne tematy mogą się powtórzyć, ale przecież o to chodzi w rozwoju. No i pamiętajcie, że powtarzanie prowadzi do perfekcji a regularna nauka z tym samym mentorem może go tylko przyspieszyć!

Nowicjusze z kolei nie muszą obawiać się, że utoną w gąszczu wiedzy i znikną pod poziomem wiedzy reszty uczestników. Mistrz Yoda bębniarzy, czyli Claus, dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy z perkusistami na każdym poziomie pomoże wam odnaleźć się w morzu wiadomości. A jeśli nie będziecie nadążać, do waszej dyspozycji jest również Szymon, który jako student Clausa i świetny pedagog, z miłą chęcią pomoże w razie jakichkolwiek niejasności.

To jeszcze nie koniec! Jeśli nie boicie się nazwać siebie zawodowcami, uczyliście się od najlepszych i zjedliście zęby na scenie, na Open-Minded Drum Camp nadal znajdziecie miejsce dla siebie. Dzięki indywidualnemu podejściu, czas spędzony na Campie będziecie mogli wykorzystać na wspólną i profesjonalną analizę tematów z Clausem, możecie nawet rzucić nowe światło na technikę, koordynację, lub ekspresję muzyczną.

W CENIE CAMPU ZYSKACIE:

  • Ponad 30 godzin zajęć, w tym ponad 15 h intensywnych Workshopów, 9 h Masterclass, 4,5 h Q&A i 2 h Rozgrzewek.
  • Indywidualne podejście do każdego z uczestników, niezależnie od poziomu zaawansowania.
  • Kilkadziesiąt stron kompleksowych materiałów edukacyjnych.
  • Dokument uczestnictwa w campie w dwóch wersjach językowych (polski i angielski), podpisane przez Clausa Hesslera i Szymona Fortunę.
  • Udział w koncercie finałowym Clausa Hesslera „In The Circle 2.0”
  • Zniżki na zakupy w Śląskim Centrum Perkusyjnym.
  • Zniżki od 15% – 25% na materiały edukacyjne Clausa.
  • Podczas warsztatów dostęp do zestawów perkusyjnych i padów do ćwiczeń.
  • Dostęp do serwisu edukacyjnego online na stronie Open-Minded Drumming.

Open-Minded Drum Camp odbywać się będzie w dniach 4-9 sierpnia w Żywcu.

Tanio nie będzie, bo za wstęp po 30 kwietnia będziecie musieli zapłacić 1249 . Jeśli jednak zdążycie do końca miesiąca, opłata wynosi 1059 zł, zatem warto się pospieszyć.

Więcej info i pełen program imprezy na www.facebook.com/openmindeddrumming i www.openmindeddrumming.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj