Nowy hardware DW Drums 3000 Series

0

Jedną z nowości od DW Drums jest na nowo zaprojektowany zestaw statywów perkusyjnych serii 3000, który mimo iż założenia dedykowany jest dla mniej zaawansowanych bębniarzy, to w nowej odsłonie posiada rozwiązania znane z wyższych modeli. Zapraszamy do poznania szczegółów na jej temat…

DW Drums 3000 Series przeznaczona jest dla każdego perkusisty, jednak ze szczególnym ukierunkowaniem na początkujących i średnio-zaawansowanych bębniarzy, którzy poszukują zaufanego hardware’u w bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Mechanizmy statywów serii 3000 wykonane są masywnie ale nie za ciężko. Pracują lekko, szybko i mają pełną gamę regulacji. Teraz producent oferuje szereg nowych rozwiązań i funkcji znanych z wyższej linii.

Na początek zapraszamy do krótkiej prezentacji video nowych rozwiązań w serii DW 3000:

Nowe funkcje obejmują szybkozłączkę skrzydełkową na stojakach talerzy DW 3700A i DW 3710A, przeprojektowany i numerowany przechylacz ramion wysięgnika talerza, bezzębny przechył na główce talerza z regulacją czarnego uchwytu oraz przeprojektowane połączenia rurowe dla wszystkich stojaków. Stopa pod hi-hat DW 3500A dostępna jest w wersjach trzy- lub dwunożnych, zawiera wbudowane kolce i składany podnóżek, regulowane ustawienie naciągu sprężyny z ponumerowanymi znacznikami ustawienia oraz niezależnie obracające się nogi. Statyw na werbel DW 3300A wyposażono w bezzębny pochylacz z czarną rączką i numerowanymi oznaczeniami ułatwiającymi montaż.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dwdrums.com/new2020
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

Wyżej przedstawione funkcje zostały bardziej szczegółowo przedstawione w poniższym video na który także Was zapraszamy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj