Wojciech “Griper” Frąckowiak dołącza do artystów Ukulele Ortega Guitars

0

Jak poinformowała firma Ortega Guitars Polska, do grona endorserów marki dołączył Wojciech „Griper” Frąckowiak. Artysta grający techniką fingerstyle wzmocni segment ukulele w Polsce.

Wojciech “Griper” Frąckowiak to wielokrotny laureat i zdobywca nagród muzycznych uwielbiający tworzyć melodie, harmonie i własne aranżacje. Artysta zwykł mówić, że pomimo niewielkich rozmiarów i tylko czterech strun, ukulele kryje w sobie wiele możliwości.

Już niedługo Wojtek wyruszy na trasę z warsztatami ukulele dla początkujących (głównie nauczycieli). Zabierze ze sobą elektroakustyczne ukulele Ortega RUWN-CE z popularnej serii Horizon i odwiedzi kilka miast w Polsce. W związku z obecną sytuacją dokładne daty warsztatów Wojtka nie zostały jeszcze potwierdzone. Wszystkie informacje zostaną ogłoszone na oficjalnym profilu Wojtka. „Pieśni na dwa akordy” to świetna okazja do rozpoczęcia fantastycznej przygody z tym radosnym instrumentem.
Więcej o Wojtku znajdziecie na www.facebook.com/griperguitarist.

Koncertowe ukulele Ortega RUWN-CE wykonane jest niemal w całości z orzechu, jedynie do gryf stworzono z drewna okoume. Instrument ma menzurę 376mm i elektronikę Ortega Magus Uke. Ortega RUWN-CE cechuje ciepłe i wyraźne brzmienie, o czym łatwo można się przekonać z załączonego powyżej nagrania.

Więcej szczegółów
Producent: 
https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: 
http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here