Nowe werble perkusyjne Pearl StaveCraft

0

Wśród tegorocznych nowości, ogłoszonych podczas obchodów 75-lecia Pearl Drums, znalazły się między innymi nowe werble StaveCraft o specjalnej, oryginalnej konstrukcji.

Pearl StaveCraft to wysokiej klasy werble o specjalnej konstrukcji klepkowej, których korpusy wykonano z dwóch warstw egzotycznego drewna Makha lub tajskiego dębu (Thai Oak) o łącznej grubości 25 mm. Segmenty korpusu są dodatkowo wewnętrznie łączone z użyciem pionowych wstawek – w wersji Makha jest to tajski dąb lub odwrotnie – wzmacniających całą konstrukcję o 50%. Jest to autorski system Dado-Loc firmy Pearl.

Pearl-StaveCraft-Snare

Wybór gatunków drewna o dużej gęstości i twardości oraz gruba, sztywna struktura przekłada się na mocne, jasne i bardzo wyraziste brzmienie. Jest ono dodatkowo uwypuklone dzięki osprzętowi: odlewanym obręczom MasterCast i lugom STL Swivel Tube o zminimalizowanym kontakcie z powierzchnią korpusu. Całość uzupełnia mechanizm Click-Lock napinający 20 sprężyn Ultra-Sound (SN-1420I) oraz naciągi Remo USA CS Black Dot Clear (góra) i Ambassador Snare (spód). Obie wersje Pearl StaveCraft dostępne są w rozmiarze 14“ x 5“ lub 14“ x 6,5“.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eu
Dystrybutor: https://www.silesiamusiccenter.pl

Więcej newsów Pearl Drums: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj