Nowe talerze perkusyjne Meinl Classics Custom Dual!

0
Meinl-Classics-Custom-Dual-Series
Meinl Classics Custom Dual Series

Meinl Cymbals przedstawia nową odsłonę popularnej linii blach Classics Custom o nazwie Dual, będącą połączeniem serii Brilliant i Dark w jednym talerzu!

Blachy Meinl Classics Custom Dual, wykonane ze stopu brązu B12, mają nie tylko niecodzienny wygląd, ale i wyjątkowe brzmienie. Ciemny środek – zaczerpnięty wprost z serii Classics Custom Dark – zapewnia ciepły i bogaty ton bazowy. Doskonały kontrast, a jednocześnie idealne uzupełnienie, stanowi gładka, wykończona na wysoki połysk zewnętrzna część talerza, która odpowiada za blask i definicję w górnych pasmach.

W ramach serii Classic Custom Dual dostępne są: 

  • splash 10“
  • trash splash 12“
  • hi-hat: 14“ i 15“
  • crash 16“, 18“, 19“ i 20“
  • trash crash 16“ i 18“
  • china 18“
  • trash china 16“
  • ride 20“ i 22“

Można też nabyć je w zestawie podstawowym (hi-hat 14“, crash 16“, ride 20“) lub rozszerzonym (hi-hat 14“, trash crash 16“, crash 18“, ride 20“).

Meinl Classics Custom Dual Series
Meinl Classics Custom Dual Series

“Meinl Classics Custom Dual to znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dzięki porażającemu wyglądowi jak i złożoności ich brzmienia, talerze Classics Custom Dual mogą wynieść Twój zestaw na kolejny poziom wyrafinowania. Podczas crashowania, zaczynając od ciepłego tonu bazowego, toczone i polerowane krawędzie zapewniają elastyczność i szybką reakcję. Dodatkowo wykończenie typu dark w centralnej części talerza daje im siłę do wytworzenia szybkiego ataku o złożonym charakterze. W wyniku czego otrzymujemy harmonijne połącznie ciepła i natychmiastowej reakcji, która będzie odczuwalna zarówno w domu, w studio, jak i na scenie.

Meinl Classics Custom Dual Series
Meinl Classics Custom Dual Series

W celu zaoferowania perkusistom szerokiej gamy niezbędnych brzmień do wykorzystania w różnych stylach muzycznych linia oferuje pełen asortyment hihatów, crashów, ridów, splashy i chin, a dodatkowo jest uzupełniona o trash splash, trash crashs i trash china.

Wyprodukowane w Niemczech ze stopu brązu B12 ze 100% odnawialnej energii, profil formowany na tokarce, dodatkowe młotkowanie, szerokie toczenie krawędzi i wykończenie typu dark/briliant.”

– dodaje firma Meinl

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Zapraszamy także do poniższej playlisty próbek dźwiękowych wszystkich blach z nowej serii przygotowanych przez firmę Meinl:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj