Nowa seria djembe Meinl Alpine

0

W dzisiejszych czasach wielu z nas lubi niekiedy odstresować się “waląc w gary” – i nie ma znaczenia, czy robimy to profesjonalnie, czy nie. Co jednak, jeśli w domu nie ma miejsca na wielki zestaw perkusyjny? Poznajcie nową serię djembe Alpine od Meinl Percussion

Są piękne, dudniące i aż zapraszają do grania – według producenta, nowe djemby MEINL z serii ALPINE są odporne na zmiany pogody, brud i wilgoć. Ponadto, co ważne w obecnej sytuacji, bębny te można czyścić i dezynfekować bez obawy o uszkodzenie instrumentu.

Dla szybkiej i łatwej regulacji stroju instrumentu, MEINL wyposażył te modele w strojenie mechaniczne zamiast tradycyjnego strojenia sznurkowego (w zestawie klucz). Ta cecha gwarantuje, że instrument będzie odpowiedni tak dla początkujących adeptów bębniarstwa, jak i wymagających profesjonalnych muzyków.

Wytrzymały, syntetyczny naciąg gwarantuje niskie basy, przenikliwe wysokie barwy slap i brzmienie takie samo, jakie dają ich skórzane pierwowzory. Dodatkową zaletą naciągów jest ich długotrwały, stabilny strój. Ważnym elementem konstrukcyjnym instrumentu jest także specjalny uszczelniający ring wykonany z gumy.

Djemby dostępne są w czterech wykończeniach: Barnwood, Day Of The Dead, Simbra, Kanga Sarong.
Cena to ok 450zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlpercussion.com/
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj