NINO Percussion na targach KIDS’ TIME w Kielcach.

0

Tym razem coś dla naszych najmłodszych pociech, czyli targi KIDS’ TIME w Kielcach w dniach 19-21 luty 2020 roku. Po raz kolejny nie zabraknie na nich firmy NINO Percussion z całą gamą instrumentów perkusyjnych.

W dniach 19-21 luty 2020 roku w Kielcach odbędzie się już jedenasta edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. To wyjątkowe wydarzenie jest największym w Europie Środkowo Wschodniej przeglądem najnowszych osiągnięć branży dziecięcej.

Oprócz odwiedzania stoisk wystawienniczych uczestnicy targów będą mieli okazję wziąć udział w licznych konferencjach i spotkaniach ze specjalistami w dziedzinie m.in. social mediów czy e – commerce

W tym roku ponownie na terenie Targów Kielce z całą gamą instrumentów perkusyjnych zawita firma NINO Percussion, dedykowana dla najmłodszych muzyków. Każdy odwiedzający będzie miał okazję osobiście przetestować instrumenty NINO, wśród których nie zabraknie także nowości na rok 2020. Firma NINO Percussion zaprasza do hali „C” na stoisko nr 60.

Więcej szczegółów
Producent: https://ninopercussion.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl
O targach Kids’ Time: https://www.targikielce.pl/kids-time

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj