Nathan Sletner i talerze Meinl Pure Alloy w akcji! [VIDEO]

0
Meinl-Cymbals---Pure-Alloy---Nathan-Sletner

Talerze perkusyjne Pure Alloy to jedna z ciekawszych i niezwykle popularnych serii w gamie niemieckiego producenta Meinl Cymbals. Dziś mamy dla Was kolejną prezentację tych blaszek, którą przygotował Nathan Sletner!

Talerze spod znaku Meinl CymbalsPure Alloy produkowane są całkowicie mechanicznie. Każdy talerz toczony jest od podstaw, aż do efektu końcowego, który możemy dzisiaj podziwiać. Warto jednak wyjaśnić, że seria nie jest wykonywana ręcznie. Otóż młotkowanie odbywa się przy pomocy kontrolowanego komputera, co spowodowało, że seria Pure Alloy zapewnia czystość brzmienia, klarowność i powtarzalność niemal każdego zestawu spod znaku serii.

MeinlCymbals_PureAlloy_uptone

Oferta tych talerzy jest bardzo bogata i z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model i rozmiar dla siebie. W tym roku poszerzoną ją o model Pure Alloy 17″ Medium Crash oraz Pure Alloy Cymbal Set, w skład którego wchodzi: 14″ Medium Hihat, 16″ Medium Crash oraz 20″ Medium Ride.

Posłuchajcie najnowszej próbki dźwiękowej w wykonaniu Nathana Sletnera, którego set złożony jest z: 14″ Medium Hihats, 17″ Medium Crash, 20″ Medium Ride i 19″ Medium Crash.

Dodatkowo brzmienie pojedynczych blaszek możecie sprawdzić w poniższym materiale:

Więcej szczegółów
Producent: www.meinlcymbals.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj