Zapraszamy na Audioriver Festival 2023

361
Audioriver-Festival-2023

W dniach 28-30/07/2023 zapraszamy na 16-tą już edycję Audioriver Festival do Płocka! W tym roku wystąpią m.in.: Moderat, ZHU, Kevin de Vries, Trym, 999999999, Klangkuenstler, VTSS, Bou ft. Haribo, Hedex, KI/KI, Worakls Orchestra, 8Kays.

Ostatni weekend lipca wpisał się już na dobre w kalendarz jako najważniejsze święto muzyki elektronicznej. Nie inaczej będzie w nadchodzącym roku – Audioriver Festival zawita do Płocka między 28-30.07. W zeszłe wakacje, po pandemicznej przerwie, festiwal wrócił świętować swoje 15-lecie w pełnej formule, prezentując świetny line-up międzynarodowych i lokalnych artystów. Tego samego, a nawet jeszcze więcej można się spodziewać po najbliższej edycji.

Przygotowania do tegorocznej edycji Audioriver Festival nabierają tempa, a wraz z upływem miesięcy organizatorzy odsłaniają kolejne karty. Od początku grudnia 2022 poznaliśmy już ponad trzydziestkę artystów, którzy zagrają w lipcu w Płocku. W line-upie imprezy znaleźli się do tej pory: 175 BPM, 8Kays, 99999999, Avalon Emerson, Bou ft. Haribo, Chloé Caillet, Claudio PRC b2b Błażej Malinowski, Coco Bryce, Desiree, gyrofield, Hedex, Job Jobse, Joyhauser, KAMP!, Kevin de Vries, KI/KI, Klangkuenstler, Krakota, Mandidextrous, Moderat, Palms Trax, Samurai Breaks, Święty Bass, Tengu, The Caracal Project, Trym, VNTM live, VTSS, We Rob Rave, Worakls Orchestra, ZHU oraz Zuchy

Poza powiewem świeżości w line-upie, festiwal zapowiada również nowości na samym terenie imprezy. Jak mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef i organizator Audioriver:

„Na pewno planujemy więcej elementów, które będą współtworzyły dzienną odsłonę Audioriver: stref chillu, dekoru, scenografii, edukacji i popołudniowych scen. Dodatkowo, teren naszej imprezy jeszcze bardziej przesuniemy nad piękny Zalew Sobótka i zaprezentujemy nowy układ scen. O wygodę publiczności zadbamy także projektując architekturę scen i ich otoczenia – planujemy utwardzone podesty pod scenami i setki metrów kwadratowych zadaszeń. Te pomogą nam uchronić się przed ewentualnym deszczem, który w zeszłym roku próbował popsuć nam zabawę”.

przystan-kamperowa-audioriver-festival

W odpowiedzi na potrzeby festiwalowiczów w tym roku powiększony zostanie Camp, który będzie się składał nie z jednego, a kilku kempingów. Pierwszy z nich, czyli Audioriver Camp, to teren dobrze znany z poprzednich lat, oddalony o 400 metrów od festiwalowej plaży. W tym roku zostanie uruchomiona także Przystań Kamperowa! Bilety można nabyć oczywiście za pośrednictwem eBilet.pl. Wszystkie kempingi będą wyposażone w strefę sanitarną i prysznice, a oprócz tego przygotowana ma też zostać strefa chillu oraz pełnoprawna strefa gastronomiczna, także z ofertą śniadaniową.

Więcej szczegółów: https://www.audioriver.pl

Zobaczcie jak było rok temu!