NAMM2017: Nowe werble od Pearl Drums

0

Wszyscy znamy Pearla z doskonałego brzmienia i naprawdę świetnego wykonania swoich instrumentów. Nie będzie zatem zaskoczeniem, że nowe werble spotkają się zapewne z miłym odbiorem perkusyjnej części publiczności.

1Limited Omar Hakim Anniversary Snare

omarhakim_uptonePierwszym prezentowanym werblem jest Limited Omar Hakim Anniversary Snare. Perkusista jazzowy, znany ze współpracy z największymi sławami świata muzyki, takimi jak chociażby Sting, Madonna, David Bowie, Bobby McFerrin, czy Dire Straits jest uznanym na całym świecie fachowcem, żeby nie napisać wirtuozem perkusyjnym. On też sygnuje nazwisko barwnego werbla spod znaku Pearl.
Instrument brzmi dokładnie tak, jak chciał tego Omar. Zatem możemy być pewni, że uzyskamy brzmienie takie, jakiego szukamy.

2Limited Eric Singer Anniversary Snare

ericsinger1Drugim z prezentowanych werbli, jest sygnowany nazwiskiem Erica Singer – muzyka najbardziej znanego z zespołu Kiss. Współpracował jednak ze sławami takiego formatu jak Gary Moore czy chociażby Black Sabbath.
Perkusista lubuje się w mocnych brzmieniach i wyrazistych akcentach.
Sygnatura tego perkusisty, jest kolejnym już krokiem w oddaniu produktu gotowego, nie wymagającego żadnej ingerencji. Zatem po raz kolejny, jeśli szukasz brzmienia Erica, to dostajesz go jak na tacy.

3New for 2017 Modern Utility snare drums

Ostatnim, a raczej ostatnimi z prezentowanych przez Pearl instrumentami, są werble nazwane przez firmę mianem Modern Utility, co w wolnym tłumaczeniu można by nazwać, nowoczesnym narzędziem.
Jak pisze o swoich produktach producent, seria, bądź linia Modern Utility snare drums, zapewnić ma muzykowi komfort w pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach koncertowych. Mnogość możliwości ustawienia instrumentu pod siebie to jeden z głównych atutów jakie akcentuje Pearl.

Więcej o nowościach i planach marki, znajdziecie na stronie producenta www.pearleurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj