Miguel Lamas i Pearl Eliminator Redline Pedal w akcji!

0

“Stopa basowa Pearl Eliminator Redline zapewnia mi idealną równowagę między szybkością, mocą i finezją…” Tak swoje wrażenie komentuje świetny muzyk młodego pokolenia i edukator perkusyjny na całym globie – Miguel Lamas!

Miguel Lamas to młody (ur. 1993) i niezwykle utalentowany hiszpański perkusista. Większość swojego czasu poświęca projektowi muzycznemu Miguel Lamas Quartet, a także prowadzeniu klinik perkusyjnych w Hiszpanii, a także w coraz większym stopniu na całym świecie. Miguel gra na poziomie, którego normalnie nie można oczekiwać od tak młodego artysty. Jest on zaawansowany pod względem muzycznym i technicznym, jak u zdecydowanie bardziej doświadczonego gracza.

Nie jest również tajemnicą, że artysta związany jest z marką Pearl Drums od 2015 roku, a jego wybór padł na zestaw perkusyjny MRV Master Maple Reserve series.

W jego osprzęcie perkusyjnym znalazła się także niedawno stopa basowa z serii Pearl Eliminator Redline. Pisaliśmy o niej już wielokrotnie więc po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ: https://uptone.pl/tag/pearl-eliminator-redline.

Dziś krótki i ciekawy materiał video, w którym artysta dzieli się swoimi żywymi wrażeniami z gry przy jego użyciu, zatem do oglądania i słuchania!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.pearleurope.com/product/drum-pedals
Dystrybutor: http://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here