Meinl Matt Halpern Signature 21″ Byzance Double Down Crash-Ride

0
Meinl--BYZANCE-DARK-21'-DOUBLE-DOWN-CRASH-RIDE---B21DDCR

Meinl Cymbals wprowadza do oferty nowy talerz perkusyjny sygnowany przez perkusistę Periphery – Matt Halpern. Jak komentuje sam artysta jest to niezwykle uniwersalna blacha, która sprawdza się w wielu gatunkach muzycznych zarówno w studiu jak i na scenie.

Meinl BYZANCE DARK 21″ DOUBLE DOWN CRASH-RIDE to wszechstronny, dynamiczny, ręcznie młotkowany talerz 21”, który w zależności od sytuacji może pełnić funkcje zarówno ride’a, jak i crasha. Dodatkowo posiada mocne i tnące brzmienie, które przebija się przez brzmienie całego zespołu. Double Down Crash-Ride otwiera się bardzo szybko, co sprawia, że fantastycznie sprawdza się w crash-ridingu i dużych pojedynczych akcentach crashu, a kombinacja wykończeń tworzy unikalną mieszankę sustainu i kontroli.

Meinl-Matt-Halpern-Signature-B21DDCR

“Chciałem, żeby ten talerz był niezwykle dynamiczny i wystarczająco głośny, aby przebić się przez intensywność brzmienia Periphery, ale również, żeby był odpowiednio szybki, aby nie przytłoczyć wokalu lub innych instrumentów podczas występów na żywo. Używałem go podczas występów na żywo, w pomieszczeniach studyjnych o różnej wielkości oraz w różnych gatunkach muzycznych i mogę śmiało powiedzieć, że w każdej z tych sytuacji robi dokładnie to, na co liczyłem.”

– komentuje Matt Halpern

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj