Meinl Byzance Traditional z nowymi talerzami perkusyjnymi!

198
Meinl Byzance Traditional Polyphonic Ride 22

Polyphonic Splash, Polyphonic Hihat, Polyphonic Ride i Trash Chinas to najnowsze dodatki w serii Byzance Tradiotional od Meinl Cymbals. Przyjrzyjmy się im bliżej…

Meinl Byzance to najwyższa seria talerzy perkusyjnych niemieckiego producenta, obrabiana ręcznie iwykonana z najszlachetniejszego stopu brązu – B20. Jedną z linii wchodzącej w jej skład jest seria Traditional, która oprócz klasycznego wyglądu z wąskim toczeniem dostarcza otwartego, czystego i ciepłego brzmieniam sprawdzającego się praktycznie w każdym gatunku muzycznym.

W tej właśnie serii, czyli Byzance Traditional pojawiły się nowości na rok 2023, a są nimi:

  • 10“ Byzance Traditional – Polyphonic Splash (B10POS)
  • 15“ Byzance Traditional – Polyphonic Hihat (B15POH)
  • 22“ Byzance Traditional – Polyphonic Ride (B22POR)
  • 18“ Byzance Traditional – Trash Chinas (B18TRCH)
  • 20“ Byzance Traditional – Trash Chinas (B20TRCH)

Co najważniejsze wszystkie nowe blaszki są już dostępne w sprzedaży więc szukajcie ich w najlepszych sklepach muzycznych!


Meinl Byzance Polyphonic Splash 10″Meinl Byzance Polyphonic Splash 10"

Meinl Byzance Polyphonic Splash 10″ to ręcznie młotkowany talerz typu splash wykonany z profesjonalnego brązu B20. Po misternym młotkowaniu cymbał otrzymuje ostateczne, tradycyjne wykończenie. Połączenie niewykończonego, młotkowanego dzwonu i obróconej w dół powierzchni daje mu wyraźny atak z krótkim sustainem. Szczególnie w wysokich częstotliwościach, ten Splash jest asertywny i jest idealny do szybkich akcentów.


Meinl Byzance Polyphonic hi-hat 15″Meinl B15POH Byzance Polyphonic hi-hat 15

Meinl B15POH Byzance Polyphonic hi-hat 15″ to ręcznie młotkowany hi-hat wykonany z profesjonalnego brązu B20. Hi-hat ten jest szczególnie ekspresyjny dzięki specjalnemu profilowi z cienką obręczą i grubym, niewykończonym dzwonem. Średnia waga pozwala na wszechstronne zastosowanie i tym samym stanowi podstawę nazwy “Polyphonic”. Grany w zamknięciu, wytwarza zdefiniowane dźwięki z idealną mieszanką ataku i płaskości. Lekko otwarty, produkuje dodatkową moc pochodząca z nieobrobionego Bell i ciemnego wash’a.


Meinl Byzance Traditional Polyphonic Ride 22″Meinl-Byzance-Traditional-Polyphonic-Ride-22

Meinl Byzance Traditional Polyphonic Ride 22″ został zaprojektowany tak, aby dać perkusistom talerz z wieloma strefami. Szybko reaguje przy zderzeniu i w pełni otwiera się przy washu. Surowy i dużych rozmiarów dzwonek charakteryzuje się czystym, suchym brzmieniem.


Meinl Byzance Traditional Trash Chinas 18″ i 20″

Meinl Byzance Traditional Trash Chinas 20"

Porcję nowości w tej serii kończą dwie chiny Meinl Byzance Traditional Trash Chinas w rozmiarach 18″ i 20″. Posłuchajcie jak brzmią!

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl