MANIC Drum – poznajcie nowe zestawy perkusyjne

0

Słyszeliście o słoweńskim producencie zestawów perkusyjnych Manic Drum? No właśnie… My też nie! Warto jednak poświęcić im kilka zdań bo zdaje się, że rośnie kolejny poważny gracz na tym rynku.

Sama firma pisze o sobie tak: MANIC Drum to zespół ekspertów wielu dziedzin – ludzi, którzy z drewna wyczarowują cuda, inżynierów mechaniki, grafików i skrupulatnego do ostatniej śrubeczki zespołu technicznego. Mocno marketingowo ale co tam… Nie o to chodzi.

Firma wierzy, że jej innowacyjność może być kluczem do sukcesu, a ta innowacyjność to pionierska technologia MANIC SYSTEM ONE. Na czym ona polega? Sami do końca jeszcze nie wiemy ale wygląda na to, że chodzi o system mocowań obręczy bębnów, które mają trzymać wcześniej ustawiony strój naciągów nawet po jego zmianie na nowy.

Jeśli chcecie przekonać się, jak MANIC SYSTEM ONE działa w praktyce (a tego nie da się wyrazić w kilku słowach), koniecznie zapoznajcie się z filmem poniżej! Po więcej informacji technicznych zapraszamy na stronę producenta www.manicdrum.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here