KONKURS!!! Wygraj pokrowiec na talerze perkusyjne Meinl Waxed Canvas!

369

Spragnieni świątecznych prezentów? To świetnie bo mamy dla Was konkurs! Do wygrania zawodowy pokrowiec turystyczny na talerze perkusyjne z najnowszej kolekcji Waxed Canvas, który ufundowała firma Meinl Cymbals!

Co zrobić aby zdobyć szansę na wygranie pokrowca na talerze perkusyjne Meinl Waxed Canvas? Zadanie jest banalnie proste!

  1. Wejdź na nasz profil Instagram: TUTAJ.
  2. Obejrzyj nasz najnowszy film zapowiadający konkurs i prezentujący nową serię pokrowców z serii Meinl Waxed Canvas: TUTAJ.
  3. Odpowiedz poprawnie na pytanie, które zadajemy w konkursowym materiale video.
  4. Obserwuj nasz profil @uptonepl oraz profil @MeinlPolska na Instagramie.
  5. Czekaj cierpliwie na losowanie do 30 grudnia 2022.

UWAGA! Na Wasze odpowiedzi czekamy do 28 grudnia 2022. Liczą się tylko odpowiedzi pod filmem konkursowym na Instagramie!

Powodzenia! 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez uptonepl magazyn (@uptonepl)

A teraz kilka słów na temat nowych pokrowców!

Waxed Canvas Collection od Meinl Cymbals to najnowsza seria pokrowców transportowych dla bębniarzy. Dostępna jest prezentowana tutaj przez nas wersja na blaszki, a także druga na pałki perkusyjne. Wyglądają naprawdę świetnie, i dostępne są w trzech kolorach: Black, Forest Green oraz Vintage Khaki.

MEINL-Cymbals-Waxed-Canvas-Collection

Na szczególną uwagę zasługują ich walory transportowe, takie jak wytrzymała konstrukcja odporna na ścieranie i dodatkowo pokryta wodoodporną powłoką woskową. Do tego regulowane paski do noszenia na plecach, mocny uchwyt do przenoszenia, a w przypadku pokrowca na talerze, także dodatkowe wzmocnienia z wytrzymałej skóry, na spodzie torby.

Pokrowce-na-talerze-perkusyjne-Meinl-Waxed-Canvas-Collection

Jeśli zatem szukacie wysokiej jakości pokrowca na wasze talerze perkusyjne lub też pałki, koniecznie sprawdźcie najnowszą serię Waxed Canvas od firmy Meinl Cymbals.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution