[Konkurs] Wygraj bilet na TAMA Drum Festival 2024!

458
Konkurs-Riff-Tama-Drum-Festival-2024

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie dla miłośników perkusji – TAMA Drum Festival. Dzięki konkursowi organizowanemu przez Salony Muzyczne Riff oraz MEINL Polska i Tama Drums Polska macie szansę na wygranie biletu na to muzyczne święto!

Miłośnicy perkusji i muzyki mają niepowtarzalną okazję, aby uczestniczyć w nadchodzącym TAMA Drum Festival. Impreza ta co roku przyciąga entuzjastów rytmicznych brzmień i po raz kolejny zapowiada się jako wydarzenie pełne warsztatów, pokazów i występów na żywo z udziałem wielu znamienitych gwiazd jak chociażby Anika Nilles, Simon Gatteinger, James Stewart czy Simon Phillips. Rok 2024 jest dla Tamy szczególny, ponieważ firma świętuje swoje 50-lecie, więc możemy być pewni, że tegoroczna edycj Festiwalu będzie wyjątkowa. A co najważniejsze, aby świętować razem z TAMA, nie musimy jechać do Japonii. Impreza odbędzie się 25 maja 2024 w Gutenstetten w Niemczech w siedzibie firmy Meinl Distribution, która jest przedstawicielem marki w Europie.

Tama-Drum-Festival-2024

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie zamieszczone na specjalnej grafice konkursowej, którą znajdziecie na profilu FB Salonów Muzycznych Riff [TUTAJ]. Brzmi ono: Jaki utwór muzyczny nie stałby hitem, gdyby nie partia perkusji? Szczegółowe zasady konkursu są dostępne pod linkiem bit.ly/Regulamin_KonkursTAMA, gdzie każdy zainteresowany może zapoznać się z regulaminem.

konkurs-Tama-Drum-Festival-2024

Konkurs trwa do 30 kwietnia 2024 roku, co oznacza, że macie jeszcze trochę czasu na przemyślenie i zgłoszenie swoich odpowiedzi. Wyłonieniu zwycięzcy, będą mieli szansę dołączyć do grona gości festiwalu i cieszyć się wyjątkową atmosferą wydarzenia.

Więcej informacji o TAMA Drum Festival, w tym szczegóły dotyczące programu i artystów, znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia: www.tamadrumfestival.com. To idealna okazja, by zanurzyć się w świat muzyki perkusyjnej i spotkać znanymi artystami oraz pasjonatami z całego kraju. Nie przegap szansy na wyjątkowe doświadczenie muzyczne!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution