Sennheiser MOMENTUM Sport: unboxing i pierwsze wrażenia [VIDEO]

412
Sennheiser-MOMENTUM-Sport_unboxing

Miłośnicy sportu i doskonałej jakości dźwięku, mamy dla Was coś wyjątkowego! Na kanale YouTube firmy Aplauz Audio, możecie obejrzeć materiał video, w którym prezentowane są najnowsze słuchawki Sennheiser MOMENTUM Sport. Zapraszamy!

O nowych słuchawkach Sennheiser MOMENTUM Sport pisaliśmy przy okazji ich premiery tydzień temu [TUTAJ]. W sieci znajdziecie już mnóstwo testów i recenzji, głównie anglojęzycznych. Dlatego też firma Aplauz Audio, przedstawiciel marki w Polsce, przygotował dla Was pierwszy polskojęzyczny materiał, w którym możecie poznać te słuchawki bliżej. Zapraszamy do oglądania, a już wkrótce podzielimy się z Wami naszą opinią na ich temat… 😉

Te nowe, bezprzewodowe słuchawki sportowe, zostały stworzone z myślą o osobach aktywnych, które nie chcą iść na kompromis, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Sennheiser MOMENTUM Sport wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością audio, ale również odpornością na pot i wodę. Prawdziwym game-changerem jest wyposażenie ich w czujnik pomiaru tętna i temperatury ciała!

CZYTAJ TAKŻE:

Sennheiser MOMENTUM Sport dostępne w Polsce!

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl