Komu w drogę, temu Pearl Compact Traveler

0

Zestaw perkusyjny tak kompaktowy, że z powodzeniem postawicie go nawet w łazience? Tak, kolejny raz mowa o Pearl Compact Traveler. I mimo, że pisaliśmy już o nim kilkukrotnie, ten set chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać.

To trochę tak, jak z małym dzieckiem, które wszędzie ma ze sobą perkusję. Różnica jest taka, że dla dziecka perkusją jest wszystko, co wpadnie mu w rękę, natomiast dorosły o mniejszej kreatywności musi zdecydować się na coś konkretnego. W efekcie po prostu wyposaża się w zestaw, który zabiera wszędzie gdzie się da. A da się właśnie dlatego, bo Pearl Compact Traveler jest po prostu banalnie prosty w obsłudze i mega podręczny.

Powiedzcie sami, czy nie byłoby fantastycznie zacząć jakiś beat w łazience, przenieść się z nim do sypialni (najlepiej w środku nocy), a dokończyć kompozycję rano na przystanku autobusowym? Absurd, ale jakże kuszący! 🙂

Pearl Compact Traveler składa się z płytkiego bębna basowego 18 cali i 10-calowego werbla. Niedawno producent wprowadził także do oferty tomy w rozmiarach 10″ i 14″ wraz z systemem montażowym, a także dedykowane torby podróżne, które zdecydowanie ułatwiają transport instrumentu. W zestawie znajdziecie także uchwyt do werbla w rozmiarze 3/8”.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here