Kompaktowy zestaw perkusyjny TAMA Club-JAM Pancake

487
TAMA-Club-JAM-Pancake-Kit

Tama Drums wprowadza do oferty kolejną, piątą już wersję kompaktowego zestawu modelu TAMA Club-JAM w wersji Pancake, która będzie dostępna w dwóch wykończeniach Champagne Mist i Hairline Black.

Moda na kompaktowe, a do tego niezwykle mobilne zestawy perkusyjne trwa w najlepsze, a wszystko to dzięki niewielkiej wadze i bardzo łatwemu transportowi. Uliczni muzycy, bądź Ci  grający często w niewielkich klubach, lub dysponujący niewielką przestrzenią w swojej sali prób, dostają wbrew pozorom pełnoprawny instrument. Ostatnio mieliśmy okazję testować model Tama Cocktail-JAM Mini Kit, który zrobił na nas bardzo dobre wrażenie zarówno pod względem jakości i stabilności całego zestawu jak i soundu. Jak będzie z najnowszym zestawem Club-JAM Pancake? Mamy nadzieję wkrótce się przekonać, a teraz czas na kilka suchych faktów…

TAMA-Club-JAM-Pancake-Hairline-Black
TAMA Club-JAM Pancake: Hairline Black Finish

Zestaw posiada topolowe korpusy o grubości 8 mm. Tom-tom posiada rozmiar 10″x3,5″, floor-tom 13″x3,5”, werbel 12″x4”, a bęben basowy 18″x4″. Całość, łącznie z blachami perkusyjnymi zmieścimy w dwóch, dedykowanych torbach DSS48LJP Bag Set, które jednak musimy nabyć oddzielnie. Jak wspominaliśmy wyżej, jest dostępny w dwóch kolorach: Champagne MistHairline Black.

  • Sugerowana cena zestawu to 349 euro.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl