Kenny Aronoff i jego nowy zestaw TAMA Starclassic Maple

0

“Wow! Damn, that looks cool” – tak amerykański perkusista, Kenny Aronoff reaguje na widok swojego TAMA Starclassic Maple. Co oprócz “cool” wyglądu kryje się w tym zestawie? Przekonajcie się sami oglądając materiał video!

Kenny Aronoff to jeden z najbardziej wpływowych i pożądanych perkusistów na świecie. Lista artystów, z którymi pracował, brzmi naprawdę imponująco – znajdziecie pośród nich takie sławy, jak Smashing Pumpkins, Bob Seger, Jon Bon Jovi, Elton John, Bob Dylan i naprawdę dziesiątki innych.
Dzięki wyjątkowemu stylowi gry, łączącemu w sobie moc i finezję, Kenny został uznany przez czytelników magazynu Modern Drummer Magazine numerem 1 Pop/Rock Drummer i numerem 1 Studio Drummer przez pięć kolejnych lat. Ponadto muzyk miał swój wkład w 30 nominowanych do nagrody Grammy nagraniach. 

Dziś mamy dla Was fantastyczną i pełną perkusyjnej energii prezentację brzmienia TAMA Starclassic Maple w rękach Kennego Aronoffa. Posłuchajcie, a przekonacie się sami, że było warto!

TAMA Starclassic Maple to set dla profesjonalistów, który na lata wyznaczył nowe standardy w świecie rytmu. Jedną z najważniejszych cech charakterystycznych zestawu jest zastosowanie niezwykle cienkich, wzmacniających rezonans korpusów i specjalne niezależne zawieszenie Star Cast Mounting System, które pozwala na swobodne wybrzmiewanie dźwięku.
Zestaw wyposażono oczywiście w mechanizm Quick-Lock, który umożliwia szybki demontaż bębna czy odlewane obręcze Die-Cast, które długo i skutecznie trzymają strój instrumentów. 

Zestaw oferowany jest w prawie 40 wersjach kolorystycznych (wykończenie w pełnym lakierze lub egzotycznych okleinach) oraz w trzech wersjach hardware (chrom, Smoked Black Nickel oraz Black Nickel).

Cena zestawów, zależnie od wariantu oscyluje w granicach od 8500zł do 12000zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com/
Dystrybutorhttp://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj