Istanbul Agop Signature Series: hołd złożony wielkim perkusistom!

188

Istanbul Agop Signature Series to wyjątkowa linia talerzy perkusyjnych, a także zbiór artystycznych wariacji i kreatywnych pomysłów największych bębniarzy, którzy przez lata współpracowali z tą turecką marką.

Blachy te tworzono zgodnie z drobiazgowymi wytycznymi aby odzwierciedlić brzmienie i charakter wielkich perkusistów. Znajdziemy tu modele sygnowane takimi nazwiskami jak: Idris MuhamadMel LewisLenny WhiteCindy Blackman, a także modele zaprojektowane przez samego założyciela Agopa Tomurcuka. Przedstawiają one największy kunszt i mistrzostwo odlewnictwa jakie osiągną Agop tuż przed swoją śmiercią, bowiem był to jego ostatni, osobisty projekt.

Istanbul Agop Signature Series

Przez całe życie zapisywał w małym zeszyciku swoje obserwacje, tajne przepisy i pomysły na nowe instrumenty. Blachy Agop Signature to wspaniałe i jednocześnie ostatnie dzieło jego życia, stworzone dokładnie według jego zapisków. Są ekstremalnie ciemne, suche i trashowe, zachowując potężną dawkę muzykalności. Logo firmy umieszczane na tych talerzach ma charakterystyczny zielony kolor. Wśród serii znajdziemy całą paletę modeli i rozmiarów.

Więcej szczegółów
Producent: https://istanbulcymbals.com
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center