Istanbul Agop 14″ 30th Anniversary Hi-Hats, czyli tajna broń perkusisty

0

Czasem warto wrócić do instrumentu, który mimo debiutu na rynku muzycznym osiem lat temu, wciąż uważany jest za jedną z najlepszych pozycji i sekretną bronią perkusistów sesyjnych na całym świecie. Dziś przypominamy Wam o talerzu perkusyjnym Istanbul Agop 14″ 30th Anniversary Hi-Hats!

“Hi-endowy Hi-hat!” To często powtarzane słowa profesjonalnych bębniarzy na temat tego modelu. Istanbul Agop wypuścił go w roku 2012 z okazji 30-lecia swojej firmy na rynku. Jego charakterystyczne i postarzające wykończenie miało sprawić, że blacha wygląda jakby faktycznie miała 30 lat. Jak się okazało było to także z olbrzymią korzyścią dla brzmienia.

Wykonany oczywiście ze stopu brązu B20, model 14″ 30th Anniversary Hi-Hats odwdzięczy się ciemnym, piaszczystym, pełnym szlachetnym i szybkim wybrzmieniem, które bardzo lubią mikrofony i dlatego jest on tak pożądany przez muzyków sesyjnych.

Jest oczywiście cały czas w produkcji i oferowany przez sklepy muzyczne na całym globie. U nas cena nowego egzemplarza oscyluje w granicach 1.900 zł. Czy warto? Zdecydowanie tak, co potwierdzi każdy muzyk mający z nim kontakt. Jest oczywiście blacha cienka typu Thin, kuta ręcznie i dostarczana z wyjątkowym skórzanym pokrowcem.

Okazał się także bezkonkurencyjny w ślepym teście, jaki kilka lat temu przygotował poznański sklep muzyczny:

Więcej szczegółów
Producent: https://istanbulcymbals.com
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here