Sennheiser CX 150BT w bieli lub czerni i rozsądnej cenie?

0

Od kilku miesięcy w Polsce dostępne są jedne z najnowszych dokanałowych i bezprzewodowych słuchawek marki Sennheiser. Kosztują poniżej 300 zł i oferowane są w dwóch kolorach: białym i czarnym. Na co możemy liczyć kupując model CX 150BT?

Świetna jakość w rozsądnej cenie? Sennheiser nie jest kojarzony z budżetowymi produktami więc na co możemy liczyć? Przypomnijmy, że na stronie sennheiser.pl model ten bez względu na kolor kosztuje 299 zł jednak w w innych sklepach w sieci znajdziemy je zdecydowanie taniej.  Na rynku jest sporo modeli zdecydowanie tańszych, które także oferują łączność bezprzewodową i podobne parametry techniczne, tylko czy zawsze mamy gwarancję najwyższej jakości wykonania i dźwięku? Z tym jest już bardzo różnie dlatego stawiając na markę Sennheiser możemy być tego praktycznie pewni.

Producent zapewnia o czystym i szczegółowym dźwięku, bezproblemowej transmisji Bluetooth 5.0, oraz bardzo dobrej izolacji od szumów otoczenia. Cechy te potwierdzają coraz liczniejsze pozytywne opinie w sieci.

Ich szczegółowy opis znajdziecie w naszej poniższej publikacji:

Douszne słuchawki Sennheiser CX 150BT Black już w Polsce!

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here