Cesar Zuiderwijk i Pearl Masters Maple Gum w akcji!

0

Firma Pearl Drums opublikowała nowe nagranie prezentujące możliwości zestawu Pearl Masters Maple Gum. Tym razem set wpadł w ręce holenderskiego perkusisty, Cesara Zuiderwijka.

Mówi się, że muzyką można wyrazić więcej, niż tysiącem słów. Jeśli tak do tego podejść, to po prostu nie da się zliczyć ilości słów, które przez grę na Pearl Masters Maple Gum wyraził Cesar Zuiderwijk. Absolutny mistrz perkusji zaprezentował chyba 150% możliwości zestawu.

Cornelis Johannes “Cesar” Zuiderwijk to holenderski perkusista. Artysta muzyce poświęcił się już w wieku sześciu lat. Najbardziej znany jest jako perkusista holenderskiego zespołu rockowego Golden Earring, z którym związany jest od 1970 roku. Cesar słynie z tego, że do każdego występu dodaje solówkę perkusyjną, którą kończy, rzucając się na swój zestaw perkusyjny. Niestety tego ostatniego nie będziemy mieli okazji zobaczyć na poniższym nagraniu 😉

Zestaw Pearl Masters Maple/Gum to kombinacja sześciowarstwowych korpusów, wykonanych z klonu amerykańskiego i ambrowca, wykończone ręcznie kładzionym lakierem i okleiną. Zastosowana tutaj technologia EvenPly-Six wykorzystuje laminowanie krzyżowe, co pozwoliło na użycie cieńszych o prawie 30 procent warstw drewna. Krawędzie korpusów ścięto na zewnątrz pod kątem 60 stopni. Wykorzystano również lugi mostkowe CL oraz obręcze Mastercast Die-Cast.

Set oferowany jest w dwóch konfiguracjach:

  • MMG924XSP/C: 22”x16”/10”x07”/12”x08”/16”x16”
  • MMG904XP/C: 22”x16”/12”x08”/16”x16”

Więcej szczegółów
Producent: https://www.pearleurope.com
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

Zapraszamy również do zapoznania się z innym testem zestawu, tym razem w wykonaniu amerykańskiego perkusisty, Austina Burcham.

Test zestawu Pearl Masters Maple Gum!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here