Brian Frasier Moore! Ktoś kojarzy? ;)

0

Zdarzyło mu się zagrać koncert z Justinem Timberlake’m podczas Super Bowl 2018, które obejrzało “JEDYNE” 100 milionów widzów. Grywał z Madonną, Janet Jackson, Christiną Aguilerą i takie tam… Brian Frasier Mooer… Ktoś kojarzy?

Wybaczcie ten sarkazm na wstępie, ale najnormalniej w świecie zazdrościmy temu kolesiowi dosłownie wszystkiego! Jego życie, to zawodowe oczywiście, choć w przypadku muzyków i artystów “zawodowe czy prywatne” to praktycznie to samo 🙂 jest marzeniem każdego perkusisty. Czy miał szczęście? Na pewno tak! Żyje w Ameryce więc jest mu łatwiej? Wielce prawdopodobne… Jest tytanem pracy i kocha grę na perkusji? Ponad wszystko!

Małymi krokami, od 5-letniego dzieciaka zaczynającego w kościelnym zespole gospelowym, aż po największe areny i widowiska w towarzystwie gwiazd światowego show-biznesu i wielkich artystów! Takie życie musi wieźć nasz tytułowy bohater.

Brian Frasier Moore! Wielkie ukłony przed wybitnym bębniarzem naszych czasów!

Dziś jednak nie o nim, a jeśli ktoś go jeszcze nie zna i chce zgłębić wiedzę na temat jego życia, to wujek Google na pewno pomoże 😉 Dziś o wyjątkowym zestawie perkusyjnym marki Pearl Drums słów kilka…

Nie jest tajemnicą i nie dziwi fakt, że Brian związał się zawodowo z tą potężną marką perkusyjną. The Black Spaceship Coupe!  Takie imię nadał swojemu zestawowi perkusyjnemu serii Masterworks, którego używał podczas wielkiej sportowej imprezy Super Bowl 2018 podczas koncertu z Justinem Timberlake’m. Jego przymiarki do zestawu Pearl Masterworks Sonic Select Shell Recipes w konfiguracji URBAN rozpoczęły się już w 2017 o czym zresztą pisaliśmy w artykule: https://uptone.pl/perkusja/pearl-masterworks-sonic-select-shell-recipes-pod-palkami-briana-frasier-moorea

Sam artysta, rzadko mówi o sobie! Zdecydowanie woli grać. Jednak ekipie Pearl Drums udało się go namówić na krótką rozmowę przed wspomnianą wyżej imprezą Super Bowl 2018. Sami zobaczcie i posłuchajcie!

Więcej szczegółów:
Strona artysty: https://www.bfmworld.com
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj