Ben Barter i GEWA Drum Workstation G9 w akcji!

0

Nowoczesne instrumenty cyfrowe otwierają przed muzykami nowe możliwości kreowania brzmienia. Dziś krótki ale ciekawy materiał video, w którym Ben Barter, perkusista grupy Lorde opowiada o pracy i tworzeniu swojego brzmienia z pomocą GEWA Drum Workstation G9.

Ben Barter to 34-letni perkusista pochodzący z Nowej Zelandii, obecnie związany mocno z Los Angeles. Bębniarz znany jest głównie z gry w zespole Lorde. Jednak na swoim koncie ma także współpracę z takimi grupami jak Broods, Jarryd James czy Passion Pit. Duże uznanie w branży przyniosła mu także współpraca jako perkusista sesyjny nad nagraniami z producentem Joelem Little, zdobywcą nagrody Grammy.

W poniższym materiale Ben Barter opowiada o swoich początkach z perkusjami cyfrowymi, triggerowaniem i jak aktualnie opiera swoją pracę na najnowszym rozwiązaniu marki GEWA – Drum Workstation G9.

Na temat nowej perkusji elektronicznej i jego serca czyli modułu brzmieniowego pisaliśmy już w naszych publikacjach TUTAJ: https://uptone.pl/tag/drum-workstation-g9

Więcej szczegółów na stronach:
Producent: https://www.gewaelectronics.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here