Anika Nilles dołączyła do marki ProMark!

0

Anika Nilles zmianiła barwy i dołączyła do marki ProMark o czym poinformowała właśnie na swoim fanpage’u!

“Jestem niesamowicie podekscytowana faktem, że mogę dziś podzielić się z wami wspaniałą wiadomością! Nadszedł czas na zmianę! Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić, iż od teraz będę oficjalną endorserką pałek perkusyjnych marki PROMARK.”

Anika od dłuższego czasu testowała pałki tego producenta, a jej ostateczny wybór to model 7A rozmiar 535 z serii Select Balance Forward – Acorn z tradycyjnym kształtem główki (FBH535AW), których premiera miała miejsca 2 lata temu podczas NAMM Show w Kalifornii. Jak dodaje: nowe pałki to świetna grywalność i czysta przyjemność!

Nowa formuła BALANCE, stosowana w pałkach marki ProMark, pozwala perkusiście wybrać punkt środka ciężkości spośród pięciu różnych modeli tak aby dopasować i doprecyzować własny styl gry. Dzięki unikalnej technologii, 100% kontroli jakości i selekcji materiałów to rewolucja dla świadomych perkusistów. W serii Forward środek ciężkości jest przesunięty do przodu. Pałki wykonane z drewna hickorowego, dzięki czemu są elastyczne, trwałe i odporne na trudy wielogodzinnych prób i koncertów.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.promark.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

A co muzycznie słychać u artystki? Pewnie wiele bo ostatni materiał video z jaj kanału pochodzi z lipca ale warto do niego wrócić 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj