Ania Tkaczyk – nowa artystka Meinl Stick & Brush 

0

Ania Tkaczyk dołącza do artystów Meinl Stick & Brush. Znana, rockowa perkusistka wybrała dla siebie pałki perkusyjne Hybrid 5A – Hard Maple – SB136.

Firma Meinl Stick & Brush poinformowała o nowej artystce w swoich szeregach. Jest nią znana perkusistka Ania Tkaczyk. Ania obecnie gra w zespole Michała Szpaka oraz aktywnie uczestniczy w licznych projektach muzycznych w Trójmieście i Warszawie. Ania ma na swoim koncie trasy koncertowe po całej Polsce, a także koncert na Stadionie Śląskim ze znanym kompozytorem muzyki filmowej Janem A.P. Kaczmarkiem. Na co dzień uczy gry na perkusji w renomowanej Drum Academy w Warszawie. 

W 2019 roku Ania otrzymała międzynarodową nagrodę Joe Hibbs’a organizowaną przez konkurs Hit Like A Girl. Nagroda ta przyznawana jest dla najbardziej zdeterminowanych, wytrwałych i ambitnych perkusistów. 

Ania wybrała dla siebie pałki perkusyjne Meinl Hybrid 5A – Hard Maple – SB136. 

Meinl-HYBRID-5A-HARD-MAPLE-SB136

Pałki perkusyjne Meinl Hybrid zostały opracowane specjalnie dla doświadczonych perkusistów, którzy obsługują szeroki wachlarz gatunków. Główka zaczyna się od kształtu Acorn-Tip, ale widziana z góry została zredukowana do długości klasycznej końcówki Barrel, nadając talerzowi ciemny i miękki dźwięk. Dodatkowa długość i wydłużony trzonek zapewniają szybką reakcję z większym odbiciem.

Specyfikacja:

  • Materiał: Klon
  • Hybrid Wood Tip: kształt główki pomiędzy Acorn i Barrel
  • Parowane według wagi i tonu
  • Wyprodukowane w Niemczech

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlstickandbrush.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj