[23/10/2018] Warsztaty perkusyjne z Cezarym Konradem w Gdyni!

0

Już 23 października (wtorek) zapraszamy wszystkich na warsztaty perkusyjne do gdyńskiego sklepu perkusyjnego DrumStore, które poprowadzi Cezary Konrad, jeden z najbardziej cenionych perkusistów w naszym kraju!

Ilość miejsc jest mocno ograniczona, więc dla niezdecydowanych to ostatni moment aby się zapisać!

Gdzie i kiedy?

  • Wtorek 23.10.2018
  • Rozpoczęcie : punktualnie 19:00 , wstęp od 18:45
  • Miejsce : DrumStore Gdynia , ul Wendy 15 budynek MAG
  • Wjazd : symboliczne 20zł (przedsprzedaż) / 30zł w dniu warsztatów
  • Zapraszamy do zakupu biletów na www.drumstore.pl

UWAGA! Sam zakup biletu nie rezerwuje miejsca. Konieczne jest również jego opłacenie! Organizatorzy proszą o wybieranie odbioru osobistego oraz płatność przelewem. Bilet po zaksięgowaniu wpłaty przesyłany jest w formie elektronicznej (e-mail).

Cezary Konrad (ur. 28 grudnia 1967) – polski perkusista jazzowy, kompozytor, aranżer. Studiował w Akademii Muzycznej w Warszawie (klasa perkusji prof. Stanisława Skoczyńskiego).

Jego ojciec również był muzykiem, aranżerem i kompozytorem (absolwent wyższej szkoły muzycznej w klasie skrzypiec). W późniejszych latach grał na gitarze i saksofonie. Matka pianistka w szkołach baletowych].

Karierę rozpoczynał w zespole Central Heating Trio. W 1995 r. powstała pierwsza jego grupa muzyczna pod nazwą Cezary Konrad Quartet. Nagrał z nią w 1999 r. płytę pt. One mirror… many reflections (wydana w 2000 r.). Od 1998 r. współpracował z Anną Marią Jopek. W 2005 r. powstała grupa Cezary Konrad‘ the New Band w składzie: Krzysztof Herdzin, Paweł Pańta, Marek Podkowa. Od 2006 r. występuje także z koncertami solowymi.

Koncertował m.in. z muzykami takimi jak: Randy Brecker, Susan Weinert (1995 r. – współautorska płyta pt. Meeting in Krakow, wydana w 1996 r.), Didier Lockwood, Karrin Allyson, Deborah Brown, Mino Cinelu, Joe de Franco, Volker Greve, Gary Guthman, Omar Hakim, Paul Imm, Pat Metheny, Nippy Noya, Leszek Możdżer, Tomasz Stańko, w grupie Włodek Pawlik Trio, Krzysztof Herdzin Trio, Andrzej Kurylewicz Trio (od marca 2007 r.), w kwartecie Zbigniewa Namysłowskiego, a także Kuby Stankiewicza, z którym nagrał album Nothern Song (Płyta Roku 1994)[4]. Ogółem nagrał ok. 80 płyt (stan na 2009 r.)[5].

W trakcie studiów rozpoczął współpracę z Warszawską Grupą Perkusyjną, z którą brał udział w takich wydarzeniach muzycznych jak m.in. Warszawska Jesień i Warszawskie Spotkania Muzyczne. Występuje z Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji w Warszawie oraz Orkiestrą Sinfonia Varsovia.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/694157194290544

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here