Złe Psy zagrają dla „Żołnierzy Wyklętych”

0

Pierwszego dnia marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze zagra zespół ZŁE PSY, który zaprezentuje wrocławskiej publiczności premierowy materiał ze swojej najnowszej płyty oraz znane już utwory z poprzednich albumów. Możemy spodziewać się też gości specjalnych zespołu. Koncert organizowany przez wROCK for Freedom odbędzie się z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Zespół ZŁE PSY został założony w 2002 roku przez Andrzeja Nowaka – założyciela i gitarzysty legendarnej grupy TSA. Andrzej Nowak jest gitarzystą, kompozytorem, autorem tekstów, aranżerem i producentem muzycznym. Lider i założyciel zespołów TSA i Złe Psy. Uczestniczył w nagraniu około 70 płyt z różnymi wykonawcami w Polsce i za granicą. Laureat nagród muzycznych i kulturalnych. Jest kolekcjonerem instrumentów, motocykli, samochodów, pojazdów militarnych. Zafascynowany firmą Hagstrom, posiada kilkadziesiąt instrumentów.

Obecny skład zespołu Złe Psy to:
Andrzej Nowak – gitara, śpiew
Jacek Kasprzyk – gitara, śpiew
Paweł Nafus – gitara basowa
Michał Bereźnicki – perkusja
Krzysztof Imiołczyk – klawisze

Koncert odbędzie się 1 marca 2017 o godzinie 20.00 w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru we Wrocławiu.

Bilety w cenie 25 zł – 100 szt, dostępne wyłącznie na rezerwację pod adresem [email protected], 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu. Dostępne są również miejsca siedzące na balkonie w cenie 45 zł.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here