ROOTICAL STEP #2 w Protokulturze

0

Rootical Connection Sound System i Raa Step SoundSystem mają przyjemność zaprosić Was do Protokultury na całonocną sesję reggae/dub na potężnym sound systemie. Gościem specjalnym będzie – VIOLINBWOY!

Imprezę nagłośnią połączone siły Rootical Connection Sound System oraz Raa Step SoundSystem.

Rootical Connection to zjednoczone siły trzech trójmiejskich selektorów, promotorów i pasjonatów korzennych wibracji. Dub Radix, Ledu i Krzych hołdują bezkompromisowemu, soundsystemowemu stylowi grania tworząc ze swojej selekcji potężną dawkę szeroko pojętej muzyki reggae okraszonej chantingiem na mikrofonie i najróżniejszymi efektami dzwiękowymi.. Rootical Connection to także inicjatywa mająca na celu stworzenie własnego, w pełni niezależnego i mobilnego sound systemu.
Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy na www.facebook.com/Rootical-Connection-Sound-System-776651825715369www.mixcloud.com/led-ledu i www.soundcloud.com/get-dub-records

Raa Step to kooperacja dopełniających się wytwórców, których drogi spotkały się w miejscu łączenia elektroniki z drewnem. Od kilku lat Raa Step robi zamieszanie pod tą głośniejszą sceną Boskiego Festu, ściśle współpracują przy rozwoju bydgoskiej sceny Roots&Culture i cyklicznie zasilają swoją ścianą serię imprez ku czci niskich czestotliwosci: Kultura Bassu. Jeśli niczego nie budują to na pewno mają już wiele planów, a że słuch coraz gorszy to będzie dużo głośniej.
Więcej o twórcach na www.facebook.com/RaaStep

VIOLINBWOY – Nikt nie potrafi połączyć tak z pozoru odległych brzmień smyków z ciężkim dubem. Tu do czynienia będziecie mieli z utalentowanym skrzypkiem z Wrocławia i producentem z własną wizją i brzmieniem. Grają go najpotężniejsze sound systemy, a on sam zwiedza Europę m.in. z Imperial Sound Army.
Muzyczną edukację zaczął w wieku 7 lat od gry na gitarze. Pierwsze jego produkcje powstały w 2007 roku. Wśród sound systemów regularnie grających jego dubplate’y znajdują się między innymi: Jah Shaka, Blackboard Jungle, Young Warrior, oraz wiele innych z całego świata. W 2012 roku wydał własnym sumptem EP “Los Alamos”, na której wokalnie udzielił się Dan I. Na początku roku 2016 premierę miała EPka „Mono County”. Remixował też m.in. Radikala Guru. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym studyjnym albumem.

Więcej o muzyku na www.facebook.com/violinbwoy

ROOTICAL STEP #2 odbędzie się 4 marca 2017 rokuo 22:00 w klubie Protokultura w Gdańsku. Wstęp w cenach 10pln do północy / 15pln po północy.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/events/113382865837338.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here