Zapraszamy na Salt Wave Festival 2021

1

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim Salt Wave Festival 2021. W line-upie tegorocznej edycji znaleźli się m.in.: Parov Stelar, Roosevelt, Jazz Band Młynarski-Masecki, Sokół, Ralph Kaminski, Linia Nocna, Meek, Oh Why?, Coals, Garden City Movement, schafter czy Sonar!

Pierwotna data drugiej edycji festiwalu Salt Wave to 21-22 sierpnia 2020. Ze względu na pandemię koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo uczestników imprezy, wydarzenie zostało przeniesione na 20-21 sierpnia 2021. [Lotnisko Jastarnia, Półwysep Helski].

W oczekiwaniu na koncerty i festiwale postanowiliśmy umieścić na portalach streamingowych 3 utwory nagrane podczas zeszłorocznej videosesji Salt Wave Sessions oraz jeden dodatkowy. Zapraszamy Was do odsłuchu “Denali Denali”,  “International Landscapes”, “Play me dirty” oraz “Huset” w wykonaniu zespłu Kamp!. Link do odsłuchu: https://orcd.co/saltw

Utwory zostały nagrane latem zeszłego roku o wschodzie słońca na platformie zacumowanej w Zatoce Puckiej tuż obok miejsca, gdzie odbywa się festiwal.

Więcej szczegółów: https://saltwave.pl

Wszystkie utwory dostępne są również w wersji video w serwisie YouTube:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj