Zapraszamy na festiwal Audioriver 2019

0

Wieczory coraz dłuższe, za oknami jesień, a wspomnienia lata odchodzą w niepamięć? Nie dajcie się jesiennej depresji – zacznijcie planować przyszłe wakacje. A gdzie spędzić je najlepiej, jak nie na Audioriver 2019?

Impreza tradycyjnie odbędzie się w ostatni weekend lipca, czyli w dniach 26.07-28.07.2019, a sprzedaż biletów rozpocznie się już w środę, czyli 31 października.

Zobaczcie, jakimi słowy na kolejną edycję imprezy zapraszają Was organizatorzy:

Tęskniliście? Bo my tak! Chwilę odsapnęliśmy, ale też nie ma co przesadzać, kolejna edycja sama się nie zrobi.

Ci z Was, którzy byli już na Audioriver, wiedzą, że podczas festiwalu Płock staje się festiwalowym miasteczkiem, w którym nie panują żadne podziały, ludzie są przyjaźni i uśmiechnięci, a ulice tętnią unikalną energią. Nasi uczestnicy określają siebie jako rodzinę Audioriver. Przygotowując się do realizacji trzeciego odcinka naszego studia festiwalowego, w którym pokazaliśmy Wam dwóch “hard userów” festiwalu przyjeżdżających do Płocka regularnie od lat, rozesłaliśmy osobom które się zgłosiły kwestionariusz, w którym zapytaliśmy jak określiłyby festiwal. “3 dni otwartej głowy na innych, wzajemnej akceptacji, wielowymiarowości i barwności ludzi” – tak brzmiała jedna z odpowiedzi. Komentarze na naszym fanpage’u potwierdzają to, co widzimy i co do głębi porusza nas co roku: “to miejsce obdarowane mocą z nieba”, “kolejny zlot rodzinny uważam za udany”, “są dwa święta w roku, Boże Narodzenie i Audioriver”, “nie można przez Was wrócić do rzeczywistości”, “ten kto wymyślił Audioriver powinien dostać pokojową nagrodę Nobla”… Dla takich momentów pracujemy.

Każda edycja festiwalu to dla nas nowe wyzwania. Kilka lat temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy Sun/Day, a dziś wiele osób nie wyobraża sobie Audioriver bez niedzielnego popołudnia i uważa, że jest to najpiękniejsze dzienne wydarzenie w Polsce. Podczas 13. edycji zadebiutowały u nas nowe sceny oraz rozszerzyliśmy dzienny program wydarzeń towarzyszących koncertom. Rozwijamy się, wkładając w przygotowania do festiwalu dużo serca i codziennej, całorocznej pracy. Zdajemy sobie jednak również sprawę z niedociągnięć – z powodu remontu nabrzeża od strony płockiego amfiteatru wejście na teren Audioriver po tamtej części plaży było utrudnione, co w rezultacie spowodowało również problem z przejściem przez główną bramę festiwalu. Pojawiło się tam znacznie więcej osób niż zwykle.

Wiemy też, że części osób mocno dawała się we znaki wysoka temperatura powietrza w namiocie ze sceną Kosmos. Cały czas uczymy się na błędach i co roku staramy się ulepszać festiwal w taki sposób, aby był dla Was jak najbardziej przyjazny – w końcu tworzycie festiwal wraz z nami, szczególnie jego niesamowitą atmosferę!

Pracujemy już nad bookingami artystów, przygotowujemy się do nowej odsłony Audioriver Camp, nasi graficy w pocie czół tworzą nową identyfikację wizualną która mamy nadzieję porwie Wasze serca, wczytujemy się uważnie we wszystko co napisaliście nam w ankietach (dziękujemy!). Przed nami dużo pracy, którą kochamy bo jej efektem są dziesiątki tysięcy szczęśliwych ludzi tańczących na nadwiślańskiej plaży.

14. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2019 w Płocku. 31 października ruszy sprzedaż biletów. Jesteście gotowi? :-)”

Więcej informacji i kolejne ogłoszenia festiwalowe wkrótce!
Żeby być na bieżąco, weźcie udział w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku:  www.facebook.com/events/274632416504184.

Opublikowany przez Audioriver Festival Czwartek, 10 maja 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj