Xxanaxx już niebawem w Klubie Stodoła

0

Koncerty akustyczne mają w sobie coś innego. Tak będzie też wyglądał koncert XXANAXX- w warszawskim Klubie Stodoła zespół zaprezentuje fanom swoje najważniejsze utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Ale to jeszcze nie koniec. Na scenie pojawią się również dodatkowi instrumentaliści!

Ciepło Tour to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, bo akustyczna wersja koncertowa XXANAXX. Zespół przygotowuje specjalne aranże, dzięki którym znane wszystkim piosenki będzie można usłyszeć w zupełnie nowej odsłonie.
Wiosenna wersja “Ciepło Tour” urozmaicona będzie o obecność dodatkowych instrumentalistów: wiolonczelistki, skrzypka i wibrafonisty. Nad oprawą wizualną będą czuwali VJ FkS i Black Light

XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michał Wasilewski znany jako Atari WU. Zadebiutowali w 2012 roku singlem “Disappear”. Choć ich nazwa pochodzi od leku psychotropowego (xanax), stanowią swego rodzaju przystań spokoju na polskiej scenie elektronicznej. O sobie mówią, że ich celem jest wprowadzanie słuchacza “w wyższy stan relaksu”. Muzyka Xxanaxxu jest dość chłodna, pełno w niej elektronicznych, często oldschoolowych brzmień i ciekawych przestrzeni. Zespół wystąpił m.in. na festiwalach Open’er, Audioriver i Męskie Granie.

Jesienią tego roku Xxanaxx wydał nowe single: „Mniej” ft. Ras, „Surferzy” oraz „Kły” z Quebonafide. Są one zapowiedzią zbliżającego się nowego albumu zespołu. Współpraca z Quebonafide pokryła się już ponad milionowym efektem odsłon na youtube.

XXANAXX w wydaniu koncertowym to aktualnie 4-osobowy zespół, w skład którego poza Klaudią i Michałem wchodzą wokalista i klawiszowiec Wojtek Baranowski oraz perkusista Gniewomir Tomczyk.

XXANAXX wystąpi 28 marca 2018 o godz. 19:00 w Klubie Stodoła w Warszawie.

Bilety w cenach 42 PLN (stojące), 62 PLN (balkony), a od 14 marca – 49 PLN (stojące), 69 PLN (balkony) do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Dostępna jest również sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Więcej o XXANAXX znajdziecie na www.facebook.com/xxanaxxmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here