Jeden z najbardziej intrygujących zespołów ostatnich lat, Bokka, opublikował w sieci singla “In Love With The Dead Man”. Piosenka promuje album “Life On Planet B”, który do sprzedaży trafi 10 kwietnia.

“Life On Planet B” to już trzeci album w dorobku grupy. Na nowej płycie Bokka tworzy swoją własną planetę – Planetę B. Współproducentem krążka jest Daniel Walczak (Curly Heads, Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży). Za miks materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół.  Na płycie znajdzie się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie:
1. Day 1
2. In Love With The Dead Man
3. Secret Void
4. Forgive Me
5. Take My Hand
6. Paper Fuse
7. Button
8. Hello Darkness
9. Breach
10. Run For Yourself

– Tam często świeci słońce, a gdy zapada noc jest tak ciemno, że widać wszystkie gwiazdy. Tam czujemy się najbliżej kosmosu. Planetę B zamieszkują niezliczone gatunki ptaków drzewnych, egzotyczne koguty, kury, pies oraz dwie wiewiórki.

Album można zamawiać pod www.smarturl.it/LifeOnPlanetB. Osoby, które zdecydują się na kupno albumu w przedsprzedaży czeka specjalna niespodzianka od zespołu.

Grupę Bokka tworzą artyści, których personalia nie zostały ujawnione. Imienna płyta grającego elektroniczną muzykę zespołu ukazała się w listopadzie 2013 roku i została bardzo dobrze przyjęta. Drugi album, “Don’t Kiss and Tell”, miał premierę w październiku 2015 roku i dotarł do 18. pozycji zestawienia OLiS-u.

Zespół w kwietni wystąpi na deskach Starego Maneżu w Gdańsku. Więcej info o koncercie i zespole na Bokka w kwietniu w Starym Maneżu i www.facebook.com/bokkamusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here