Witek Muzyk Ulicy wystąpi w Starej Piwnicy

0

Witek Muzyk Ulicy po raz pierwszy zagra we Wrocławiu. Koncert będzie promował debiutancką płytę muzyka – Gram Dla Was.

Koncert odbędzie się 27 stycznia 2017 roku o godzinie 20.00 w klubie muzycznym Stara Piwnica.
Bilety w cenach 25 zł dostępne w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu, do kupienia w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.facebook.com/events/1795137184072430.

Kilka słów o wykonawcy:
Witek Muzyk Ulicy to charyzmatyczny muzyk uliczny, obdarzony bardzo mocnym głosem.
Po 13 latach mentalnej niewoli i pracy tylko dla pieniędzy postanawia żyć jak żebrak i budować swój świat na nowo…
Zainspirowany uliczną skrzypaczką, Dominiką Bienias, wychodzi na miasto z akordeonem i tworzy swoją własną, wyjątkową muzykę, pełną refleksyjnych słów.
Opisuje świat z perspektywy zarówno obserwatora jak i sympatyka ludzi, których umysł jest bezkrytycznie poddany, uformowany i zniewolony przez system religijny, polityczny i ekonomiczny. W prezentowanej muzyce przeplatają się motywy ludowe i rockowe, ale nie brakuje też wyraźnych akcentów lirycznych.
Grając na ulicy poddaje ludzi próbie wrażliwości muzycznej, dzięki której wyłonił 10 melodii cieszących się wśród przechodniów największym uznaniem. Te 10 utworów znalazło się na albumie Gram Dla Was, który miał premierę 25 listopada 2016.

Więcej informacji o muzyku znajdziecie na jego profilu FB pod adresem www.facebook.com/witek.muzyk.ulicy oraz na oficjalnej stronie www.witek.info.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj