“Ufam sobie” – Maria Tyszkiewicz w debiutanckim singlu

0

W 2019 roku wytwórnia FONOBO Label nawiązała współpracę z Marią Tyszkiewicz, która nie tracąc czasu szybko rozpoczęła pracę nad solowym materiałem. Jej efektem jest piosenka “Ufam sobie”.

Ufam sobie” to debiutancki singiel Marii Tyszkiewicz. Przy tym utworze współpracowała z Wishlake’iem, znakomitym kompozytorem i producentem. Utwór powstał pod wpływem wielu inspiracji, które towarzyszą Marii na co dzień, a o których jeszcze głośno nie mówiła.

– Jestem szalenie podekscytowana swoim debiutem fonograficznym. Przez wiele lat pracy na scenie teatru i udział w programach rozrywkowych powoli wzbierała we mnie coraz większą ciekawość, jakby to mogło wyglądać. Cały czas zbierałam doświadczenia, które aktualnie wykorzystuję przy pracy nad płytą. Z jednej strony odczuwam lekki stres i zastanawiam się jak na ten utwór zareagują odbiorcy, ale z drugiej – nie mogę doczekać się ich opinii. Praca nad solowym materiałem jest niesamowicie inspirująca. Cały czas zaskakuje mnie wiele rzeczy w sobie samej, otwieram się na ciekawą muzykę i na nieznane dotąd brzmienia mojego głosu. Super, że będę mogła przekazać trochę więcej siebie niż do tej pory – mówi Maria Tyszkiewicz.

Maria Tyszkiewicz to wokalistka i aktorka na co dzień związana z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Gra tam we wszystkich spektaklach, w tym m.in. główną rolę w musicalu „Romeo i Julia”. Zwyciężyła w szóstej edycji telewizyjnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a wcześniej pracowała na planach takich programów jak „Przebojowa Noc” oraz „Jaka to melodia”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/mariatyszkiewiczofiszial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj