Roland ogłasza współpracę z “1500 Sound Academy”!

0

Jak czytamy w magazynie Forbes, japoński koncern muzyczny Roland, ogłosił współpracę ze słynną Akademią Produkcji Muzycznej – 1500 Sound Academy!

Słynna 1500 Sound Academy z siedzibą w Los Angeles, to miejsce stworzone przez Jamesa Fauntleroya, amerykańskiego wokalistę, autora tekstów i producenta. Jest on jednym z głównych filarów powstałej w Los Angeles grupy 1500 Or Nothin’, zrzeszającej muzyków, autorów tekstów oraz producentów muzycznych. Jest on także zdobywcą Nagrody Grammy w 2014 roku.

Jak czytamy w komentarzu na stronie marki Roland:

“Z dumą ogłaszamy naszą współpracę z 1500 Sound Academy, która zapewnia kolejnym pokoleniom muzyków i profesjonalistów muzycznych okazję do nauki, jak żadna inna. Prowadzeni przez instruktorów i mentorów GRAMMY®, uczniowie będą mieli dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do realizacji swoich muzycznych marzeń. Roland ma zaszczyt uczestniczyć w rozwoju i odkrywaniu każdego ucznia.”

Akademia, stworzona przez nagrodzonego przez GRAMMY piosenkarza i autora piosenek Jamesa Fauntleroya i nagrodzonego GRAMMY producenta/muzyka Larrance’a „Rance” Dopson z 1500 lub Nothin ‘, jest pomostem między szkołą, a potencjalną karierą muzyczną.

Na potrzeby nowego programu edukacyjnego, udział marki Roland w programie będzie obejmował dostarczanie jego produktów: w tym maszyn perkusyjnych, instrumentów DJ, kontrolerów MIDI, syntezatorów i innych, chmury Roland Cloud – na którą studenci otrzymają darmową subskrypcję, a także produktów Roland Pro AV i innych. Ponadto zostanie zbudowany specjalny pokój Roland, który będzie zawierał różne produkty do użytku demonstracyjnego.

Cały artykuł znajdziecie na stronie: https://www.forbes.com/sites/ashleylyle/2019/05/22/roland-announces-partnership-with-1500-sound-academy/

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here