Tzn Xenna & Leśne Dziadostwo & Too Late w Szczecinie

0

Takiego koncertu dawno nie było! Mocna punkrockowa trójka, czyli Tzn Xenna & Leśne Dziadostwo & Too Late zaśpiewają 20 stycznia w Kolumba 4 – szczecińskim lofcie kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety, które kupicie bezpośrednio w Klubie, kosztują szalone 20 lub 30 złotych!

Krótko o wykonawcach:
Członków zespołu LEŚNE DZIADOWSTWO połączyła przed laty miłość do wynalazków Adama Słodowego, ziołolecznictwa oraz dubów smalonych. Od ponad 20 lat przewijają się w rozmaitych składach. Zaszyci w pomorskich lasach, na scenę wychodzą rzadko, tylko w wyjątkowych okolicznościach przyrody. I niepowtarzalnych. Muzyka Leśnego Dziadostwa jest mieszanką starego punkrocka i brzmień nowofalowych z wyraźną nutą undergroundu lat 80. oraz leśnego podszytu. Ich debiutancka płyta “Las człowieka” spłonęła w niewyjaśnionych okolicznościach w pożarze młodnika pod Ziołowem. Mottem ich twórczości jest przesłanie “Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy”.

TOO LATE powstało w Szczecinie w dzielnicy Pogodno w połowie 2009 roku. Muzyka tworzona przez Too Late cechuje się transowym brzmieniem lat osiemdziesiątych. Jak to często bywa działanie rozpoczęły covery i przeróbki flagowych punkowych „szlagierów” takich jak SEX PISTOLS, RAMONES czy EXPLOITED. Obecnie grupa ukończyła pierwsze demo, które jest zapowiedzią debiutanckiego albumu. W najbliższych planach zespół czeka występ na agregatach na opuszczonej wyspie pośrodku rzeki Odry.
Więcej informacji o zespole znajdziecie na ich fanpage: www.facebook.com/TooLateSzczecin

Ostatni zespół z listy to punkrockowy TZN XENNA. Grupa powstała w sierpniu 1981 roku w Warszawie z inicjatywy wokalisty Krzysztofa “Zygzaka” Chojnackiego, gitarzysty Marka “Markusa” Kucharskiego, perkusisty Tomasza “Gogo Szulca” Kożuchowskiego i basisty Piotra “Czombego” Dubiela, którego wkrótce zastąpił Jacek “Sydney” Zientała. Skład zespołu przez te wszystkie lata zmieniał się wielokrotnie, jednak jego trzon i gatunek, jaki panowie wykonują pozostał bez zmian. W roku 2016 zespół przygotowuje się do wydania 3 płyty .
Więcej o tej legendarnej już grupie znajdziecie na ich fanpage : www.facebook.com/tznxennaoi

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here