Trupa Trupa z nowym albumem i trasą koncertową

0

Trupa Trupa powraca z nowym krążkiem oraz międzynarodową trasą koncertową. Grupa swój najnowszy album zaprezentuje m.in. w pięciu polskich miastach oraz w Nowym Jorku, Paryżu czy Londynie.

Trupa Trupa, czyli Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal premierę albumu “Of The Sun” zaplanowali na 13 września. Promując materiał z nowego krążka zespół wyruszy w trasę koncertową. W naszym kraju panowie wystąpią na pięciu koncertach.

Koncerty Trupy Trupa odbędą się w:

Bilety w cenie 35 zł – 45 zł dostępne na www.biletomat.pl.

Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records ukazał się album “Headache”. Rok później zremasterowana wersja “Headache” została wydana przez francuski label Ici d’ailleurs. W 2017 roku w wyniku współpracy francuskich i angielskich wydawców ukazał się kolejny album “Jolly New Songs”. Płyta doczekała się japońskiej edycji wydanej przez Moorworks. W międzyczasie Trupa Trupa wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych m.in. SXSW, Primavera Sound, Iceland Airwaves, Colours of Ostrava, Waves Vienna, Eurosonic i Liverpool Sound City. W lutym 2019 roku nakładem wytwórni Sub Pop ukazał się singiel “Dream About”.

Nowa płyta ukaże się w Polsce za sprawą Anteny Krzyku, w Europie z nalepką Glitterbeat (m.in. The Mekons, Altin Gun, Gaye Su Akyol), w Stanach w kultowym Lovitt Records (siostrzanej wytwórni legendarnego Dischordu) i w Japonii w wytwórni Moorworks (Xiu Xiu, Beach Slang). Gitarowy jazgot i filozoficzna zaduma, psychodelia i post-punk.

Więcej o zespole na www.facebook.com/pg/trupatrupa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj