Thirty Seconds to Mars na dwóch koncertach w Polsce

0

Trzy platynowe płyty, miliony fanów z całego świata i oni – Thirty Seconds to Mars. Zespół z Jaredem Leto na czele ogłosił europejską trasę koncertową. W ramach turnee grupa wystąpi również w Polsce.

Zespół słusznie nosi miano jednej z najlepszych koncertowych grup na świecie. Tytuł ten umocnili premierowym wykonaniem koncertowym singla podczas przełomowego występu z wykorzystaniem innowacyjnej technologii podczerwieni i z gościnnym udziałem Travisa Scotta na gali MTV VMA. Thirty Seconds to Mars wykonali “Walk on Water” – pierwszy singel z nadchodzącego 5. studyjnego albumu grupy.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.

Thirty Seconds to Mars wystąpią 18 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi oraz 29 sierpnia w Tauron Arenie Kraków.

Bilety w cenach od 169 zł do 3037 zł (pakiet VIP) dostępne na:
Łódź – www.livenation.pl
Kraków – www.livenation.pl

Pakiety VIP na europejską trasę dostępne będą wyłącznie poprzez Adventures In Wonderland. Więcej informacji na www.adventuresinwonderland.com.

Więcej o zespole na www.facebook.com/thirtysecondstomars.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here