Arctic Monkeys na Open’er 2018

0

Brytyjski zespół Arctic Monkeys w ramach letniej trasy koncertowej wystąpi na festiwalu Open’er w Gdyni. Koncert odbędzie się 4 lipca.

Od ostatniego koncertu Arctic Monkeys w Polsce minęło już 5 lat. Alex Turner, Matt Helders, Jamie Cook, Nick O’Malley 12 lat temu wstrząsnęli światem za sprawą albumu „Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not” – nadal najszybciej sprzedającego się debiutu w historii brytyjskiej muzyki. Krążek nagrodzono olbrzymią ilością nagród, m.in Mercyury Prize, BRIT Award, NME Award czy Q Award.

Jednak nie nagrody i laury są dla Artcic Monkeys są dla zespołu najważniejsze. Dla nich liczy się po prostu to, żeby być sobą, czyli Arctic Monkeys – najlepszym zespołem jaki wydała Anglia w ostatnim dwudziestoleciu. Kiedy ze sklepowych półek każdego dnia znikały dziesiątki tysięcy CD z ich pierwszym albumem oni nagrywali kolejną płytę, koncertowali i wypuszczali single i EP-ki z premierowym materiałem. Ostatni album zespołu wydany został w 2013 roku i nosi tytuł „AM”. Album przyniósł grupie kolejne nagrody – powtórka z BRIT Awards i NME Awards! Fani Arctic Monkeys usłyszeli „AM” praktycznie w każdym zakątku globu, ale po trzech latach koncertowego milczenia chyba nie ma na świecie osoby, która nie czeka na powtórkę. Rok 2018 jest tym momentem. Choćby dla fanów z Polski, którzy zobaczą i usłyszą Arctic Monkeys dokładnie pięć lat po ich ostatnim polskim koncercie, w środę, 4 lipca 2018 roku podczas festiwalu Open’er!

Open’er odbywać się będzie w dniach 4-7.07.2018. 

Udział w festiwalu wcześniej potwierdzili Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack i Depeche Mode. Więcej info na www.facebook.com/openerfestival

Obecnie bilety sprzedawane są w wariancie Regular Tickets – sprzedaż do 10.06.2018 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

karnet 4 dni 579 zł 289 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe 659 zł 329 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) 399 zł 199 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe 459 zł 229 zł

Final Call Tickets – sprzedaż od 11.06.2018, o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów.

karnet 4 dni 619 zł 309 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe 699 zł 349 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) 419 zł 209 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe 479 zł 239 zł

Więcej o biletach i festiwalu na www.alterart.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here