Tcheka – gość z Wysp Zielonego Przylądka we Wrocławiu!!!

0

Gdy po raz pierwszy usłyszałem tego faceta, wiedziałem że pozostanie w mojej galerii sław po wsze czasy. Jego artykulacja, melodyka i to coś, czego nie da się wyrazić słowami, zapadło mi w pamięć i mam nadzieję, nigdy nie uleci.

Tcheka, a tak naprawdę Manuel Lopes Andrade, to jeden z najznamienitszych gitarzystów współczesnego świata. Muzyczny ambasador Wysp Zielonego Przylądka i laureat wielu konkursów, w tym Radio France International Découverte Musiques du Monde w Dakarze (Senegal).
Człowiek struna, człowiek gitara! Gość, który wyczynia z pudłem takie rzeczy, jakie nie śniły się niejednemu staremu wyjadaczowi!
Gdy na świat wyszła płyta Nu Monda z 2005 roku, świat gitarzystów oszalał na jego punkcie. I tak naprawdę nieistotne było, czy kochaliśmy się w ciężkich brzmieniach, czy w wielkim Al Di Meola. Tcheca porwał nas w świat, którego wcześniej nie znaliśmy…

Teraz i ty masz okazję usłyszeć ten wyjątkowy kunszt z okazji koncertu, który odbędzie się we wrocławskim Starym Klasztorze w Sali Gotyckiej.
Koncert zapowiada się wyśmienicie, a ja mam zamiar na nim być!
Mam również nadzieję, że i wy na nim będziecie, gdyż taka okazja może zdarzyć się nieprędko.

Szczegóły koncertu:

12.04.17 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Ethno Jazz Festival – Muzyka Świata w Starym Klasztorze

TCHEKA (Wyspy Zielonego Przylądka)
Bilety: 80 zł – I miejsca, 60 zł – II miejsca, 45 zł – miejsca stojące, 35 zł – wejściówki stojące (studenci i uczniowie)
Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: [email protected]

Więcej o Tcheka znajdziecie na www.facebook.com/tchekamusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here