Macie ochotę na coś świeżego? Edyta Górecka i zespół SEALS wystąpią we Wrocławiu

0

Jeśli macie poczucie, że muzyczny świat kręci się wokół zatwardziałych stereotypów, a wy marzycie o tym, by usłyszeć lekki powiew świeżości, 8 marca wybierzcie się do Wrocławia.

To właśnie tam, w pięknym Wrocku, na scenę wyjdą dwie młode formacje.
Nawet Katarzyna Nosowska o obydwu wypowiada się w samych superlatywach, będąc ich swoistą wizytówką na polskiej scenie muzycznej.

Edyta Górecka, to młoda artystka, której formacja liczy sobie 4 osoby. Ich muzyka, to połączenie wyraźnych rytmów z lekką melodyką.
Zupełnie inne, bo nie powiem że nowe, podejście do tekstu i jego akcentowania, pewnie niektórych zadziwi, innych podrażni, a jeszcze innych zachwyci. Tak czy inaczej, Edyta Górecka to niewątpliwie świeże i bardzo ciekawe podejście do muzyki, którą w Polsce należałoby w końcu zresetować i kopnąć w tyłek, by ruszyła naprzód…
(Przypis sfrustrowanego redaktora…)
Posłuchajcie młodej artystki i sami oceńcie. Ja myślę, że warto!
Więcej o formacji znajdziecie na www.facebook.com/EdiGorecka.

Drugim zespołem jaki będziemy mogli zobaczyć na wrocławskiej scenie, jest formacja SEALS, mająca wiele wspólnego z Edytą Górecką.
Zacznijmy od tego, że wspólnie brali udział w konkursie “Skoda Auto Muzyka”, jednak SEALS zdobyła w nim drugą nagrodę, tuż za Edytą…

Grupa podąża dość utartą drogą wyznaczoną przez współczesnych artystów polskich, jednak dodaje do tego zatwardziałego światka nutkę subtelności ale i syntetycznego brzmienia.
Ci z was, którzy lubują się w tym iście kosmicznym połączeniu, na pewno wyjdą z koncertu zachwyceni. SEALS to grupa, która dokładnie wie w jakim kierunku zmierza. A Wrocław zapewni sobie, już kolejny raz, zasłużone miejsce w czołówce artystycznych polskich miast.
Nic tylko pozazdrościć…
Więcej o Seals znajdziecie na www.facebook.com/sealsmusic.

8.03.17 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15

City Sounds:
EDYTA GÓRECKA
SEALS

Bilety
10 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: [email protected]
15 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

 Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here