“Szafa” – Imbir wypuszcza debiutancki singiel!

0

Rozgrzewają brzmieniem i łączą beztroski hip-hop, funky ze zmysłowym soulem. Poznajcie zespół Imbir, który właśnie wypuścił swój debiutancki singiel “Szafa”!

Imbir to debiutanci, którzy chcą wywołać w słuchaczu trochę zmysłowości i ciepła. “Szafa” to jeden z pierwszych utworów, który zespół wziął na warsztat. Opowiada o bliskości z drugim człowiekiem, jednak jego genezą powstania był chwilowy brak miejsca na kolejne książki. Pragnienie nabycia kolejnych mebli było bardzo silne, ale ostatecznie udało się uwolnić od materialnych potrzeb dzięki dostrzeżeniu uczuć od drugiego człowieka. Tekst do “Szafy” został napisany trzy lata temu, jednak przez wysoką inflację możliwości interpretacyjne utworu poszerzyły się 😉

Imbir-Szafa

Imbir to neo-soulowy zespół, który swoją twórczość opiera o teksty i melodie Natalii Szymańskiej, które początkowo były pisane na gitarę akustyczną i wokal. Brzmienie formacji ewoluowało wraz z dodawaniem kolejnych instrumentów – to przede wszystkim odzwierciedlenie muzycznych upodobań muzyków. Sekcja rytmiczna to mieszanka hip-hopu i funkowej energii. Gitara i klawisze z kolei wprowadzają ciepłe i przestrzenne brzmienia soulu i R’n’B. Grupa nagrała materiał na swoją debiutancką płytę, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Skład zespołu Imbir:

  • Agostino Pennetta – gitara
  • Dominik Durejko – piano
  • Mateusz Kozłowski – perkusja
  • Natalia Szymańska – wokal
  • Szymon Czopek – bas

Co słychać w zespole?
https://www.facebook.com/ImbirBandOfficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj