Sting w lipcu na PGE Narodowym w Warszawie

0

Uznana przez krytyków światowa trasa koncertowa Stinga zostaje przedłużona do 2020. Po błyskawicznie wyprzedanym koncercie z 2 listopada, Sting ponownie odwiedzi Polskę i zagra 25 lipca na PGE Narodowym w Warszawie.

“Sting: My Songs”, to trasa, z którą artysta jeździ obecnie po Europie. Żywiołowe i dynamiczne wydarzenie, skupia się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmuje twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

Podczas koncertu, który został okrzyknięty “mistrzowskim występem od początku do końca” fani usłyszą m.in. takie przeboje jak “Englishman in New York”, “Fields of Gold”, “Shape Of My Heart”, “Every Breath You Take”, “Roxanne” czy “Message In A Bottle”, które artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).


Koncert Stinga odbędzie się 25 lipca o godzinie 18:00 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w czwartek, 31 października o 10.00 na www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Więcej o wydarzeniu i artyście na:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here