“Start Dancing” – VTSS remiksuje nowy singiel MIN t

0

Polska producentka i DJka VTSS przygotowała odpowiedź na nowego singla MIN t. “Start Dancing” w jej wykonaniu to połączenie mrocznego R&B i industrialnego, pełnego rave’owej energii techno wprost z imprezowego świata muzyki klubowej.

Martyna Kubicz (MIN t) i Martyna Maja (VTSS) pochodzą z Polski, choć aktualnie mieszkają w Berlinie – gdzie tworzą muzykę, grają koncerty i imprezy. Poznały się przy okazji premiery nowego singla MIN t, zapowiadającego jej drugi, solowy album. W wersji oryginalnej “Start Dancing” jest elektryzującą mieszanką electro, neo-soulu i popu. Oparty na głębokiej linii basu utwór jest jednocześnie wystawny i minimalistyczny, a jego tajemniczość podkreśla znakomity teledysk.

Singiel bezlitośnie zabiera naszą uwagę dzięki wielowarstwowym partiom wokalnym MIN t, które spajają bardzo wyraźną brzmieniowo kompozycję. W remiksie VTSS, która szturmem zdobyła międzynarodowy rynek muzyczny i wielokrotnie została okrzykniętą największym, nowym talentem muzyki techno – pierwsze skrzypce gra syntezowana melodia, dudniący bas i tempo w klasycznym rytmie 4×4. To numer, który musicie wziąć ze sobą na imprezę czy popandemiczny rave i… oddać się tańcu. Charakterystyczny styl produkcji VTSS zawiera w sobie elementy hardcore’u, czyli podgatunku muzyki elektronicznej popularnego przede wszystkim w Niemczech w latach 90. Dziś ta energia wraca do nas ze zdwojoną siłą, a to dzięki współpracy wyjątkowych, polskich artystek; a teraz… Start Dancing & rave on!

Więcej o artystkach na https://www.facebook.com/MINtMartynaKubicz oraz https://www.facebook.com/vtssvtssvtss/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here