Spinache & Spisek Jednego w Starej Piwnicy

0

Koncertowe show Spinache’a to pełna energii fuzja gatunków. Do niczego nie zmusza, niczego nie odrzuca, jednoczy ludzi otwartych na nowe doznania muzyczne. Poprzez sceniczną elegancję, szlachetność i charyzmę wokalista szybko znajduje wspólny język ze słuchaczami szukającymi jakości.

Paweł Spinache Grabowski łączy wieloletnie doświadczenie ze świeżym spojrzeniem na muzykę. Jako kompozytor, producent, wokalista i autor tekstów doskonali warsztat już od połowy lat 90. Niegdyś związany mocno ze sceną hiphopową – tworzył w kolektywach Thinkadelic, Obóz TA oraz Red & Spinache. Od kilku lat poszukuje nowych brzmień jako solowy twórca. W 2014 r., nakładem Urban Rec ukazał się longplay artysty – Spinache. Obecnie muzyk pracuje nad kolejnym studyjnym albumem.

Koncert Spinache & Spisek Jednego wzbogacać będą efektowne wizualizacje, które nawiązują do wizerunku artysty. Muzykę zza konsoli dj’skiej przez cały wieczór serwować będzie Spisek Jednego.

SPINACHE & Spisek Jednego zagrają 4 marca 2017 o godzinie 21:00 w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15. 

Bilety w cenie 20 zł dostępne w przedsprzedaży w klubie oraz na rezerwację pod adresem [email protected], 25 zł – w dniu koncertu i w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

Więcej o wykonawcach znajdziecie na www.facebook.com/spinache.music i www.facebook.com/SpisekJednego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj